Knopp Beslag Design Lund
Rek. pris 59 kr
fr.44 kr
Se priset!
Välj variant

Lund
44 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp till dina skåp och lådor i två utförande, Rosfri look eller krom.
Recensioner
Josefine BVerifierad köpare
för 2 år sedanKnoppen i sig var fin. Men gängorna var inte bra, det var svårt att skriva fast dem.
- Gängorna hade dålig kvalitet
Åsa SVerifierad köpare
för 6 år sedanVäldigt nöjd med knopp Lund i Krom från Beslag Design. Knoppen är liten och nätt. Älskar att den inte ser ”knubbig” ut som många andra knoppar. Vi valde knopp Lund till våra kökslådor. Kombinerade med handtag lounge i krom till kyl, frys ock högskåp.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 3394181B |
| Färg | Krom, Rostfri Look |
| Diameter | 25 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 0 mm |
| Djup | 21 mm |
| Höjd | 21 mm |
| Utförande | Rostfri look |
| Serie | Lund |
| Typ | Knopp |

