Knopp Beslag Design Mood
fr.44 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Mood
44 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mood är en modern knopp som även kan användas som krok, tillverkad av massiv mässing. Levereras med M4-skruv.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Mood är en modern knopp som även kan användas som krok, tillverkad av massiv mässing. Levereras med M4-skruv.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
OBS! Skruvstift ingår ej.
OBS! Skruvstift ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Matt Mässing, Matt Svart, Polerad Mässing |
| Diameter | 18, 30 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 20, 25, 30, 50 mm |
| Serie | Mood |
| Typ | Knopp |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
