Knopp Beslag Design Point Ø40mm
fr.199 kr
fr.169 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
Välj variant

Point Ø40mm
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Point utmärker sig med sin punktgraverade textur som inte bara förbättrar estetiken utan även ger en behaglig känsla och förhöjer användarupplevelsen. Med sin karakteristiska industriella design ger Point i borstad svart en unik karaktär till alla rum. Tillverkat av aluminium och tillgängligt i två olika utföranden, kan det enkelt monteras på lådor och skåp i olika miljöer och stilar.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Point utmärker sig med sin punktgraverade textur som inte bara förbättrar estetiken utan även ger en behaglig känsla och förhöjer användarupplevelsen. Med sin karakteristiska industriella design ger Point i borstad svart en unik karaktär till alla rum. Tillverkat av aluminium och tillgängligt i två olika utföranden, kan det enkelt monteras på lådor och skåp i olika miljöer och stilar.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Borstad Mässing, Borstad Svart |
| Längd | 40 mm |
| Diameter | 40 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 28,9 mm |
| Serie | Point |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Typ | Knopp |
| Utförande | Borstad Mässing/Brushed Brass, Borstad Svart/Brushed Black |
