Knopp Beslag Design Spira
Rek. pris 149 kr
fr.139 kr
fr.129 krSänkt pris!
Välj variant

Spira
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spira kommer i flera eleganta utföranden, vilket gör den idealisk för en rad olika skåpsluckor och lådor. Oavsett om du siktar på att ge köket en modern touch, addera en sofistikerad känsla till badrummet, eller lyfta dina möblers utseende, kombinerar Spira modernitet med tidlös elegans
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Spira kommer i flera eleganta utföranden, vilket gör den idealisk för en rad olika skåpsluckor och lådor. Oavsett om du siktar på att ge köket en modern touch, addera en sofistikerad känsla till badrummet, eller lyfta dina möblers utseende, kombinerar Spira modernitet med tidlös elegans
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Förnicklad, Mattsvart, Polerad Mässing |
| Längd | 24 mm |
| Diameter | 24 mm |
| Material | Mässing, Stål |
| Djup | 28,5 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Låsbar | Nej |
| Serie | Spira |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Typ | Knopp |
