Knopp Beslag Design Split
fr.103 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Split
103 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Split är en elegant och snygg knopp. Knopparna passar väldigt bra på alla typer av möbler och i köket.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Split är en elegant och snygg knopp. Knopparna passar väldigt bra på alla typer av möbler och i köket.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373236-11B |
| Färg | Ek, Valnöt |
| Längd | 48 mm |
| Diameter | 48 mm |
| Material | Trä |
| Djup | 22 mm |
| Höjd | 48 mm |
| Serie | Split |
| Typ | Knopp |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
