Knopp Beslag Design Sture Ø18mm
fr.69 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Sture Ø18mm
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Beslag Design Sture Ø18mm är en stilren, smäcker knopp, som med fördel även kan användas som krok. Sture passar in i hemmets alla rum.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Beslag Design Sture Ø18mm är en stilren, smäcker knopp, som med fördel även kan användas som krok. Sture passar in i hemmets alla rum.
Förnya möbler så som köksluckor, garderober, byråer och kommoder, eller fäst knoppen som krok på väggen i hallen eller sovrummet för fin upphängning.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Borstad Mässing, Krom, Mattsvart, Mässing, Rostfri Look |
| Längd | 18 mm |
| Diameter | 18 mm |
| Material | Mässing, Stål |
| Djup | 21,5 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Serie | Sture |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Typ | Knopp |
| Utförande | Borstad Mässing Obehandlag, Borstat Rostfritt/Brushed Stai, Förnicklad/Polerad Nickel, Mattsvart/Matt Black, Polerad Mässing/Polished Brass |


