Knopp Beslag Design T Bond
fr.109 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

T Bond
109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bond, med sina strama former, elegans och funktion, för tankarna till verkstäder och industriellt maskineri. Det är noggrant konstruerat för att framhäva beslagets robusthet och närvaro.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Bond, med sina strama former, elegans och funktion, för tankarna till verkstäder och industriellt maskineri. Det är noggrant konstruerat för att framhäva beslagets robusthet och närvaro.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Borstad Mässing, Svart Matt |
| Längd | 50 mm |
| Material | Zink+Aluminium |
| Djup | 38 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Serie | Bond |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Typ | Knopp |
| Utförande | Borstad Mässing, Mattsvart |
