Knopp Beslag Design T Helix StripeAntik Brons
Rek. pris 189 kr
124 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Antik Brons

T Helix Stripe
Antik Brons
124 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Helix Stripe är en knopp med en räfflad yta med ränder. Den räfflade ytan ger ett bra grepp samtidigt som den ger en känsla av exklusivitet. Knoppen passar utmärkt för köksluckor, byrålådor och garderober. Kombinera gärna med andra produkter i serien Beslag Design Helix Stripe för att få en röd tråd i inredningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Helix Stripe är en knopp med en räfflad yta med ränder. Den räfflade ytan ger ett bra grepp samtidigt som den ger en känsla av exklusivitet. Knoppen passar utmärkt för köksluckor, byrålådor och garderober. Kombinera gärna med andra produkter i serien Beslag Design Helix Stripe för att få en röd tråd i inredningen.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 309211-11 |
| Färg | Antik Brons |
| Längd | 60 mm |
| Material | Aluminium |
| Höjd | 35 mm |
| Bredd | 16 mm |
| Serie | Helix |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| Produkttyp | Knopp |
| EAN-nr | 7316180018630 |


