Knopp Beslag Design T Helix StripeMatt Svart
Rek. pris 159 kr
139 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Matt Svart

T Helix Stripe
Matt Svart
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Knopp Helix Stripe är en knopp med en räfflad yta med ränder. Den räfflade ytan ger ett bra grepp samtidigt som den ger en känsla av exklusivitet. Knoppen passar utmärkt för köksluckor, byrålådor och garderober. Kombinera gärna med andra produkter i serien Beslag Design Helix Stripe för att få en röd tråd i inredningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Helix Stripe är en knopp med en räfflad yta med ränder. Den räfflade ytan ger ett bra grepp samtidigt som den ger en känsla av exklusivitet. Knoppen passar utmärkt för köksluckor, byrålådor och garderober. Kombinera gärna med andra produkter i serien Beslag Design Helix Stripe för att få en röd tråd i inredningen.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 309210-11 |
| Färg | Matt Svart |
| Längd | 60 mm |
| Material | Aluminium |
| Höjd | 35 mm |
| Bredd | 16 mm |
| Serie | Helix |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| Typ | Knopp |
| EAN-nr | 7316180018623 |


