Knopp Beslag Design Trumpet 38
fr.81 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Trumpet 38
81 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trumpet 38 från Beslag Design i obehandlad ek passar utmärkt som möbelknopp och köksknopp. Trattformad knopp.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Trumpet 38 från Beslag Design i obehandlad ek passar utmärkt som möbelknopp och köksknopp. Trattformad knopp.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Obehandlad Ek, Svart |
| Diameter | 38, 48 mm |
| Material | Ask, Ek, Trä |
| Djup | 23, 29 mm |
| Höjd | 38, 48 mm |
| Serie | Trumpet |
| Typ | Knopp |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
