Knopp Beslagsboden B451
fr.65 kr
Se priset!
Välj variant

B451
65 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Knopp Beslagsboden B451 är en modern knopp med en diameter på 22 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Färg | Matt Svart, Polerat Krom |
| Diameter | 22 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 27 mm |
| Höjd | 22 mm |
| Bredd | 22 mm |
| Typ | Knopp |

