Knopp Ifö Lättrad
Rek. pris 181 kr
fr.124 kr
Se priset!
Välj variant

Lättrad
124 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
IföBeskrivning
Knopp Ifö lättrad är en stilren, modern knopp för universellt bruk.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Art.Nr. | 45356I |
| Färg | Antik Brons, Mässing, Svart |
| Diameter | 20 mm |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Bredd | 20 mm |
| Serie | Sense |
| Vikt | 0,019 kg |

