Knopp Millers Baard Ø40 mm
fr.68 kr/frp
utvalda påKampanj
Välj variant

Knopp Millers Baard Ø40 mm
68 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Knopp att matcha med skålhandtaget Truls.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- Ytterdiameter: 40 mm
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- Ytterdiameter: 40 mm
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Blank Mässing, Brons, Krom, Mattsvart, Rostfri, Tenn |
| Diameter | 40 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 30, 35 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Bredd | 40 mm |
| Montering | Skruv |
| Serie | Epok |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Knopp |

