Knopp Millers Bo 30X25X30 mmAluminium
Lägsta totalpris 116:-
58 kr/frpVald variant
Färg:
Aluminium

Knopp Millers Bo 30X25X30 mm
Aluminium
2 frp / 116 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Knopp i elegant design av metall.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400262630 |
| Färg | Aluminium |
| Material | Aluminium |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Bredd | 25 mm |
| Montering | Skruv |
| Detaljer | 1 frp innehåller 1 st |
| Serie | Nord |
| Typ | Knopp |
| EAN-nr | 7311662267445 |

