Knopp Millers Jostein Ø36 mmMässing
Lägsta totalpris 184:-
92 kr/frpVald variant
Färg:
Mässing

Knopp Millers Jostein Ø36 mm
Mässing
2 frp / 184 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Knopp Millers Jostein Ø36 mm är en elegant knopp.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- Ytterdiameter: 36 mm
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- Ytterdiameter: 36 mm
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400260089 |
| Färg | Mässing |
| Diameter | 36 mm |
| Material | Zamak |
| Djup | 27 mm |
| Bredd | 36 mm |
| Montering | Skruv |
| Detaljer | 1 frp innehåller 1 st |
| Serie | Epok |
| Typ | Knopp |
| EAN-nr | 7311662224097 |

