Knopp T Beslag Design Delta
fr.109 kr
fr.89 krSpara 18 %Kampanjtom 31/5
Välj variant

Delta
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Delta är utformat med unika konformade fötter – en perfekt kombination av funktion och estetik.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Delta är utformat med unika konformade fötter – en perfekt kombination av funktion och estetik.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Mattsvart, Rostfri Finish |
| Längd | 44 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 36 mm |
| Höjd | 23,5 mm |
| Serie | Delta |
| Typ | Knopp |
