Knopp Theofils Benidorm CC32Rostfri Look
Rek. pris 79 kr
60 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Rostfri Look

Benidorm CC32
Rostfri Look
60 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Benidorm är en elegant och stilfull knopp som passar såväl i kök som i badrum och till din garderob.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Benidorm är en elegant och stilfull knopp som passar såväl i kök som i badrum och till din garderob.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 11872631SP |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 50 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 32 mm |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 29 mm |
| Serie | BENIDORM |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Typ | Knopp |
| Detaljer | Skruv inkluderat - 22 & 25MM |
| EAN-nr | 7332466057469 |
