Knopp Theofils Padua 20 Mm
fr.35 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Padua 20 Mm
35 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En vackert konformad knopp för dina köksluckor, badrum eller garderobsdörrar. Montera annars med M4 skruvstift och du får en mycket elegant krok.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
En vackert konformad knopp för dina köksluckor, badrum eller garderobsdörrar. Montera annars med M4 skruvstift och du får en mycket elegant krok.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Krom, Matt Mässing, Matt Svart, Rostfri Look |
| Diameter | 20 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 30 mm |
| Serie | PADUA |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Knopp |
