Knopp Theofils Rimini 16X35 Mm
fr.39 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Rimini 16X35 Mm
39 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rimini är en möbelknopp som med sin lättrade yta ger ett rustikt men ändå modernt och stilrent intryck. Med sina 16 mm är det här den minsta knoppen i Rimini-serien.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Rimini är en möbelknopp som med sin lättrade yta ger ett rustikt men ändå modernt och stilrent intryck. Med sina 16 mm är det här den minsta knoppen i Rimini-serien.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Antik Mässing, Krom, Matt Mässing, Matt Svart, Rostfri Look |
| Diameter | 16 mm |
| Material | Aluminium, Metall |
| Höjd | 35 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| Detaljer | Skruv inkluderat - 22 & 25MM |
| Serie | Rimini, RIMINI |
