Knopp Theofils Rimini Ruta Krom D 16 mm
Rek. pris 40 kr
35 kr
Se priset!

Rimini Ruta Krom D 16 mm
35 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Rimini är en möbelknopp som med sin lättrade yta ger ett rustikt men ändå modernt och stilrent intryck.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Rimini är en möbelknopp som med sin lättrade yta ger ett rustikt men ändå modernt och stilrent intryck.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 302833SP |
| Färg | Krom |
| Längd | 16 mm |
| Diameter | 16 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 24 mm |
| Utförande | Ruta |
| Serie | Rimini |
| EAN-nr | 7332466048306 |
