Kajuthake Habo 7405Polerad Mässing
Rek. pris 185 kr
116 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Polerad Mässing

7405
Polerad Mässing
116 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HaboBeskrivning
Kajuthake av mässing. Inklusive skruv.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 17046 |
| Färg | Polerad Mässing |
| Höjd | 32 mm |
| Bredd | 96 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Bredd | 96 cm |
| Produkttyp | Kajuthake |
| EAN-nr | 7317900017049 |

