Skjutregel Habo 766
Rek. pris 115 kr/st
Lägsta totalpris 164:-
82 kr/stSe priset!

766
2 st / 164 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HaboBeskrivning
Skjutregel av galvaniserat stål. Kolvdiameter 8 mm. Inkl skruv.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 17145 |
| Färg | Silver |
| Längd | 44 mm |
| Djup | 32 mm |
| Bredd | 75 mm |
| Typ | Skjutregel |
| Antal | 1 st/frp |
| EAN-nr | 7317900017148 |


