T-Järn Millers Efz 63X63X13X1,6 mm
118 kr/frp

T-Järn Millers Efz 63X63X13X1,6 mm
118 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
T-järn av stål.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC012000
- Skruv ingår: Ja
- ETIM-klasskod: EC012000
- Skruv ingår: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400010294 |
| Färg | Elförzinkad |
| Längd | 63 mm |
| Material | Stål |
| Montering | Skruv |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Typ | T-Järn |
| Höjd | 63 mm |
| Antal | 4 st/frp |
| Tjocklek | 1,6 mm |
| Bredd | 13 mm |
| EAN-nr | 7325920004642 |

