Vinkeljärn Millers
fr.299 kr/frp
Välj variant

Vinkeljärn Millers
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Vinkeljärn Millers är ett praktiskt vinkeljärn.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010941
- ETIM-klasskod: EC010941
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Förzinkad |
| Längd | 95, 145 mm |
| Material | Metall |
| Ytbehandling | Varmförzinkad |
| Typ | Vinkeljärn |
| Antal | 2 st/frp |
| Tjocklek | 5 mm |
| Bredd | 30 mm |
| Höjd | 50, 95, 145 mm |

