Kapellstropp Millers Gummi 3 Ögl Svart
121 kr/frp

Kapellstropp Millers Gummi 3 Ögl Svart
121 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kapellstropp Millers Gummi 3 Ögl Svart är den mest vanliga kapellstroppen på marknaden, för lättare kapellkärror, presenningar etc. Den har tre öglor för att kunna passa olika fästpunkter.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Kapellstropp Millers Gummi 3 Ögl Svart är den mest vanliga kapellstroppen på marknaden, för lättare kapellkärror, presenningar etc. Den har tre öglor för att kunna passa olika fästpunkter.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400320016 |
| Produkttyp | Kapellstropp |
| Material | Gummi |
| Färg | Svart |
| Bredd | 30 mm |
| Bredd | 30 cm |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| Längd | 290 mm |
| EAN-nr | 7325920006561 |
