Hobbyförvaring Elfa Ready Solution 2 Garage+ B: 1248 mm
4 139 kr/frp

Ready Solution 2 Garage+ B: 1248 mm
4 139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Förvaringslösning för garaget som hjälper dig förvara skidor, stavar, pjäxor och annan utrustning. En komplett lösning som innehåller bärlist, hängskena, trådhyllor och krokar. Skruva upp bärlisten på väggen och häng upp hängskenor och haka i konsoler, trådhyllor m.m. Lösningen kan kompletteras och byggas ut för framtida behov. Skruv och plugg för montering säljs separat.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Förvaringslösning för garaget som hjälper dig förvara skidor, stavar, pjäxor och annan utrustning. En komplett lösning som innehåller bärlist, hängskena, trådhyllor och krokar. Skruva upp bärlisten på väggen och häng upp hängskenor och haka i konsoler, trådhyllor m.m. Lösningen kan kompletteras och byggas ut för framtida behov. Skruv och plugg för montering säljs separat.
Mått
- Bredd: 1248 mm
- Djup: 522 mm
- Höjd: 2172 mm
Innehåll:
- 1 st Bärlist 1248 mm Matte Grey
- 3 st Hängskena 2172 mm Matte Grey
- 4 st Trådhylla 60x52 Matte Grey
- 2 st Förvaringslist 60 Matte Grey
- 2 st Rak redskapskrok Matte Grey
- 2 st Allkrok 3-p Matte Grey
- 6 st Konsol 52 Matte Grey
- 2 st Konsolavsl vänster 52 Matte Grey
- 2 st Konsolavsl höger 52 Matte Grey
- 2 st Beslag ListHängskena Matte Grey
- Bredd: 1248 mm
- Djup: 522 mm
- Höjd: 2172 mm
Innehåll:
- 1 st Bärlist 1248 mm Matte Grey
- 3 st Hängskena 2172 mm Matte Grey
- 4 st Trådhylla 60x52 Matte Grey
- 2 st Förvaringslist 60 Matte Grey
- 2 st Rak redskapskrok Matte Grey
- 2 st Allkrok 3-p Matte Grey
- 6 st Konsol 52 Matte Grey
- 2 st Konsolavsl vänster 52 Matte Grey
- 2 st Konsolavsl höger 52 Matte Grey
- 2 st Beslag ListHängskena Matte Grey
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 311002 |
| Serie | Garage+ |
| Färg | Grå |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Hobbyförvaring |
| Användningsområde | Garage och Förråd |
| Djup | 570 mm |
| Djup | 570 cm |
| Höjd | 2172 mm |
| Bredd | 1248 mm |
| Bredd | 1248 cm |
| EAN-nr | 7315493110024 |
