Lagerhylla Hörby Bruk 500
Rek. pris 845 kr
809 kr
Se priset!

500
809 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lagerhylla från Hörby Bruk för inomhusbruk med en mycket stabil konstruktion. Har en stomme av plåt och justerbara hyllplan av spånskiva. Denna hylla har en maxlast på 100 kg per hyllplan och en total maxlast på 500 kg.
Varumärke
Hörby BrukBeskrivning
Lagerhylla från Hörby Bruk för inomhusbruk med en mycket stabil konstruktion. Har en stomme av plåt och justerbara hyllplan av spånskiva. Denna hylla har en maxlast på 100 kg per hyllplan och en total maxlast på 500 kg.
Mått på hyllan DxBxH 400x900x1800 mm.
Recensioner
HenriVerifierad köpare
för 2 år sedanfrysskåpet var br Hyllan var lite problen med sammansätning hadde föredragit bultar för att fästa hyllorna
Egenskaper
| Varumärke | Hörby Bruk |
| Art.Nr. | 3502 |
| Vikt | 17 kg |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 1800 mm |
| Max Antal | 500 Kg |
| Bredd | 900 mm |
| EAN-nr | 7318890035020 |
