Redskapshållare Millers Efz Två
Rek. pris 109 kr/frp
fr.108 kr/frp
Se priset!
Välj variant

Redskapshållare Millers Efz Två
108 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Redskapshållare Millers Efz Två är en redskapshållare tillverkad i stål. Fästplatta 80x50 mm.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC003480
- ETIM-klasskod: EC003480
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Elförzinkad |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Höjd | 50 mm |
| Material | Stål |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Redskapshållare |
| Bredd | 80 mm |
| Utsprång | 80, 190 mm |

