Redskapshängare Millers Dubbel Efz 240 mm
121 kr

Redskapshängare Millers Dubbel Efz 240 mm
121 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Redskapshängare Millers Dubbel Efz 240 mm är en praktisk redskapshängare i stål. Ändknopp i plast.
Övrigt
- Mått: 90x240x120 mm
- ETIM-klasskod: EC003480
- Mått: 90x240x120 mm
- ETIM-klasskod: EC003480
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400392882 |
| Färg | Elförzinkad |
| Material | Stål |
| Typ | Redskapshängare |
| Djup | 240 mm |
| Höjd | 120 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Bredd | 90 mm |
| EAN-nr | 7311662265380 |

