Ringbult Millers Syrafast
fr.93 kr
Välj variant

Ringbult Millers Syrafast
93 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Ringbult syrafast. OBS! Ej avsedd för lyftändamål. Tillverkad enligt DIN STD 580.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC002367
- ETIM-klasskod: EC002367
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Rostfri |
| Material | Rostfritt stål |
| Typ | Ringbult |
| Antal | 1 st/frp |
| Gänga | M10, M12, M16, M6, M8 |
| Djup | 13, 15, 18, 21, 27 mm |
| Höjd | 28, 36, 43, 53, 62 mm |
| Bredd | 27, 35, 43, 52, 63 mm |

