Backstativ Elfa 74/45 med Trådbackar
Rek. pris 1 297 kr
798 kr
Se priset!

74/45 med Trådbackar
798 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Upptäck våra backstativ-kit, den ultimata och kompletta lösningen för garderober, tvätt & städ och andra utrymmen som kräver golvbaserad förvaring. Satsen inkluderar gavelsidor, tvärstag och lådor. Utöka backsystemets funktioner med ett brett utbud av tillgängliga tillbehör. Använd en påbyggnadssats för att stapla flera backsystem ovanpå varandra. Komplett kit med gavelsidor, tvärstag och backar.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Upptäck våra backstativ-kit, den ultimata och kompletta lösningen för garderober, tvätt & städ och andra utrymmen som kräver golvbaserad förvaring. Satsen inkluderar gavelsidor, tvärstag och lådor. Utöka backsystemets funktioner med ett brett utbud av tillgängliga tillbehör. Använd en påbyggnadssats för att stapla flera backsystem ovanpå varandra. Komplett kit med gavelsidor, tvärstag och backar.
Egenskaper
- Passar utmärkt för utrymmen som kräver förvaring på golvet.
- Diverse tillbehör finns tillgängliga för att utöka funktionaliteten.
- Passar utmärkt för utrymmen som kräver förvaring på golvet.
- Diverse tillbehör finns tillgängliga för att utöka funktionaliteten.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 45164214 |
| Färg | Vit |
| Djup Modulmått | 55 Standard cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 744510 |
| Modell | Backsystem |
| Serie | Classic |
| Djup | 535 mm |
| Höjd | 740 mm |
| Bredd | 450 mm |
| EAN-nr | 7315497445108 |



