Backstativ Elfa Classic Kit Mesh B: 45 D: 55 H: 104
Rek. pris 2 299 kr/frp
2 099 kr/frp
1 719 kr/frpSpara 18 %Kampanj

Classic Kit Mesh B: 45 D: 55 H: 104
1 719 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Upptäck Elfas backstativ-kit, den ultimata och kompletta lösningen för garderober, tvätt & städ och andra utrymmen som kräver golvbaserad förvaring. Elfas kit inkluderar gavelsidor, tvärstag och backar. Utöka backsystemets funktioner med ett brett utbud av tillgängliga tillbehör. Använd en påbyggnadssats för att stapla flera backsystem ovanpå varandra.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Upptäck Elfas backstativ-kit, den ultimata och kompletta lösningen för garderober, tvätt & städ och andra utrymmen som kräver golvbaserad förvaring. Elfas kit inkluderar gavelsidor, tvärstag och backar. Utöka backsystemets funktioner med ett brett utbud av tillgängliga tillbehör. Använd en påbyggnadssats för att stapla flera backsystem ovanpå varandra.
Specifikationer
- Komplett kit med gavelsidor, tvärstag och backar.
- Passar utmärkt för utrymmen som kräver förvaring på golvet.
- Diverse tillbehör finns tillgängliga för att utöka funktionaliteten.
- Komplett kit med gavelsidor, tvärstag och backar.
- Passar utmärkt för utrymmen som kräver förvaring på golvet.
- Diverse tillbehör finns tillgängliga för att utöka funktionaliteten.
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 7400031 |
| Produkttyp | Backstativ |
| Bredd | 450 mm |
| Kollektion | Basic |
| Tillverkarens Art.Nr. | 7400031 |
| Serie | Classic by Elfa |
| Höjd | 1040 mm |
| Djup | 535 mm |
| Modell | Backsystem |
| Användningsområde | Klädförvaring |
| EAN-nr | 7315490003121 |
