Backstativ Elfa Kit Tråd MiniGrå
1 882 kr
1 359 krSpara 28 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Graphite

Kit Tråd Mini
Grå
1 359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Upptäck våra backstativ-kit, den ultimata och kompletta lösningen för garderober, tvätt & städ och andra utrymmen som kräver golvbaserad förvaring. Satsen inkluderar gavelsidor, tvärstag och lådor. Utöka backsystemets funktioner med ett brett utbud av tillgängliga tillbehör. Använd en påbyggnadssats för att stapla flera backsystem ovanpå varandra. Komplett kit med gavelsidor, tvärstag och backar.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Upptäck våra backstativ-kit, den ultimata och kompletta lösningen för garderober, tvätt & städ och andra utrymmen som kräver golvbaserad förvaring. Satsen inkluderar gavelsidor, tvärstag och lådor. Utöka backsystemets funktioner med ett brett utbud av tillgängliga tillbehör. Använd en påbyggnadssats för att stapla flera backsystem ovanpå varandra. Komplett kit med gavelsidor, tvärstag och backar.
Egenskaper
- Passar utmärkt för utrymmen som kräver förvaring på golvet.
- Diverse tillbehör finns tillgängliga för att utöka funktionaliteten.
- Passar utmärkt för utrymmen som kräver förvaring på golvet.
- Diverse tillbehör finns tillgängliga för att utöka funktionaliteten.
Dokument
Recensioner
Mikael KVerifierad köpare
för 1 år sedanPassar perfekt i en mindre garderob. Trådbackarna rymmer mer än man tror.
+ Enkel montering
Christina BVerifierad köpare
för 2 år sedanLite tröga att sätta ihop, men annars precis vad jag behövde.
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 45744525 |
| Färg | Graphite |
| Tillverkarens Art.Nr. | 744525 |
| Djup | 535 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Classic |
| Produkttyp | Backstativ |
| Användningsområde | Klädförvaring |
| Höjd | 740 mm |
| Bredd | 450 mm |
| EAN-nr | 7315497445252 |
