Bärlist Lundbergs Wide
Rek. pris 175 kr
fr.165 kr
Se priset!
Välj variant

Wide
165 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bärlist Wide från Lundbergs är avdessa för hängskenor för flexibel montering med minsta möjliga antal hål i väggen. Denna bärlist skruvas fast i väggen och den kombineras med hängskenor som man drar till önskad sidledsposition. Finns i två längder men kan kapas till önskad längd. 7 skruvhål.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Bärlist Wide från Lundbergs är avdessa för hängskenor för flexibel montering med minsta möjliga antal hål i väggen. Denna bärlist skruvas fast i väggen och den kombineras med hängskenor som man drar till önskad sidledsposition. Finns i två längder men kan kapas till önskad längd. 7 skruvhål.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Djup | 11 mm |
| Höjd | 49 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Typ | Bärlist |
| Färg | Silver, Vit |
| Längd | 1000, 2000 mm |
