Byxhängare Lundbergs Wide 600 mm
Rek. pris 725 kr
fr.554 kr
Se priset!
Välj variant

Wide 600 mm
554 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Byxhängare Lundbergs Wide 600 mm i metall som även kan användas som torkställ. Hängaren monteras i vägg- eller hängskena alternativt med väggfästen (cc 450 mm).
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Byxhängare Lundbergs Wide 600 mm i metall som även kan användas som torkställ. Hängaren monteras i vägg- eller hängskena alternativt med väggfästen (cc 450 mm).
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Djup | 367 mm |
| Passar till | Hyllsystem |
| Höjd | 60 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Byxhängare |
| Bredd | 600 mm |
| Färg | Silver, Vit |
