Byxhängare Utdragbar ElfaGraphite, B: 605 mm, D: 430 mm
Rek. pris 760 kr
559 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Graphite
Bredd:
605 mm
KonsolKonsol Elfa 40 Graphite
49 kr
Byxhängare Utdragbar Elfa
Graphite, B: 605 mm, D: 430 mm
559 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Uppgradera din garderob med vår utdragbar byxhängare, den perfekta lösningen för organiserad och lättillgänglig byxförvaring. Denna hängare är designad för att skapa en tydlig översikt och säkerställa lätt åtkomst till din byxsamling. Med halkfria ringar håller den dina byxor snyggt på plats. Klicka den enkelt på plats mellan två klick-in konsol D: 40. Designad för enkel förvaring och åtkomst till byxor.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Uppgradera din garderob med vår utdragbar byxhängare, den perfekta lösningen för organiserad och lättillgänglig byxförvaring. Denna hängare är designad för att skapa en tydlig översikt och säkerställa lätt åtkomst till din byxsamling. Med halkfria ringar håller den dina byxor snyggt på plats. Klicka den enkelt på plats mellan två klick-in konsol D: 40. Designad för enkel förvaring och åtkomst till byxor.
Egenskaper
- Har ringar som förhindrar att byxorna glider.
- Klickas på plats mellan två konsol klick-in D: 40.
- Har ringar som förhindrar att byxorna glider.
- Klickas på plats mellan två konsol klick-in D: 40.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 451149895 |
| Färg | Graphite |
| Tillverkarens Art.Nr. | 266125 |
| Bredd | 605 mm |
| Djup Modulmått | 40 cm |
| Fungerar till | Konsoler |
| Material | Stål |
| Modell | Klick-In System |
| Serie | Classic |
| Produkttyp | Byxhängare |
| Användningsområde | Klädförvaring |
| Djup | 430 mm |
| Höjd | 24 mm |
| EAN-nr | 7315492661251 |



