Galgkonsol Lundbergs Wide Styra
Rek. pris 229 kr
fr.184 kr
Se priset!
Välj variant

Wide Styra
184 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Galgkonsol Wide Styra från Lundbergs är en lutande konsol med 11 knoppar som fungerar som stopp för klädgalgar. Konsolen passar perfekt för den som har en liten yta men mycket kläder.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Galgkonsol Wide Styra från Lundbergs är en lutande konsol med 11 knoppar som fungerar som stopp för klädgalgar. Konsolen passar perfekt för den som har en liten yta men mycket kläder.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Djup | 308 mm |
| Passar till | Hyllsystem |
| Höjd | 15 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Galgkonsol |
| Bredd | 202 mm |
| Färg | Silver, Vit |
