Galglist Lundbergs Wide Samla Vit
89 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Galglist Wide Samla Vit från Lundbergs är en smart galglist med 6 öglor som monteras i tak, snedtak, eller under ett hyllplan för att utnyttja små ytor till nya förvaringsmöjligheter. Säljs i par. Skruvar ingår.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Galglist Wide Samla Vit från Lundbergs är en smart galglist med 6 öglor som monteras i tak, snedtak, eller under ett hyllplan för att utnyttja små ytor till nya förvaringsmöjligheter. Säljs i par. Skruvar ingår.
Recensioner
Karina PVerifierad köpare
för 2 år sedanPerfekt till att hänga kläder i vår sneda kattvind, bara plus
+ Smidig
Anita Verifierad köpare
för 4 år sedanPerfekt på snedtak
Magdalena TVerifierad köpare
för 4 år sedanPerfekt för mitt behov!
BjörnVerifierad köpare
för 5 år sedanFunkade väldigt bra monterad i snedtak.
Merit PVerifierad köpare
för 6 år sedanSnabb leverans, bra pris, och bra beskrivning av produkten.
+ En perfekt lösning att utnyttja utrymmet på en snedvägg
Kajsa KVerifierad köpare
för 6 år sedanGrymt i vår garderob med snedtak. De var mindre än jag sett framför mig men bara positivt. Skruvarna till kändes en aning korta så jag använde längre.
+ Smidiga och snygga. Perfekt för att kunna utnyttja all yta i garderob med snedtak.
- Korta skruvar.
BengtVerifierad köpare
för 6 år sedanDessa galgar var perfekta till vår garderob som har snedtak.Tidigare hade vi en klädstång på hela längden i garderoben som gjorde att vi hade svårt att utnyttja utrymmet bakom klädstången. Nu har jag skruvat upp 16 stycken galgar i andra riktningen i snedtaket med distans emellan så att man kan gå in i garderoben. Under galgarna har vi trådbackar. Perfekt! På bilden visas halva garderoben.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 72127 |
| Färg | Vit |
| Djup | 280 mm |
| Passar till | Hyllsystem |
| Höjd | 30 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Antal | 2 st/frp |
| Typ | Klädstång |
| Bredd | 20 mm |
| EAN-nr | 7392118721278 |

