Garderob Scandinavian Choice Prag Förvaring med Skjutdörr och Spegel
Rek. pris 8 499 kr
fr.5 905 kr
Se priset!
Välj variant

Prag Förvaring med Skjutdörr och Spegel
5 905 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Prag är en garderob som passar dig och dina behov! Förvara din kläder på ett snyggt och praktiskt sätt i sovrummet eller göm undan ytterkläder och skor i hallen.
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Prag är en garderob som passar dig och dina behov! Förvara din kläder på ett snyggt och praktiskt sätt i sovrummet eller göm undan ytterkläder och skor i hallen.
Prag kommer med smidiga skjutdörrar som både sparar plats och gör att garderoben lättare smälter in med väggen och övrig inredning. Garderobens inredning är en kombination av hyllor och en klädstång dina olika sorters kläder.Praktisk garderobslösning för dina kläder och skor med skjutdörrar.Välj med eller utan spegel i oändliga valmöjligheter av form och placering. Vilken färg passar ditt hem? Välj mellan flera lättmatchade färger. Stilrena, silverfärgade handtag. Finns även med effektfull LED-belysning.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | SYN0003658S |
| Utförande | Rektangulär |
| Material | Laminat |
| Serie | Prag |
| Typ | Garderob med spegel |
| Djup | 57 cm |
| Höjd | 215 cm |
| Längd | 180 cm |
| Färg | Svart, Vit |
