Hallösning Elfa Ready Solution Classic 14 Vit 186 cm
9 363 kr
7 019 krSpara 25 %Kampanj

Ready Solution Classic 14 Vit 186 cm
7 019 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Förvaringslösning till hall som hjälper dig att hålla ordning på dina jackor, skor, hattar och vantar. Komplett lösning som innehåller bärlist, hängskenor, trådhyllor, klädstång och utdragbara meshbackar. Hallösningen är enkel att montera - skruva upp bärlisten på väggen, häng upp hängskenor och haka fast konsolerna. Komplettera din förvaringslösning med konsolkroklist och vändbar hylla för ytterliggare förvaring och ordning. Skruv och plugg för montering ingår ej.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Förvaringslösning till hall som hjälper dig att hålla ordning på dina jackor, skor, hattar och vantar. Komplett lösning som innehåller bärlist, hängskenor, trådhyllor, klädstång och utdragbara meshbackar. Hallösningen är enkel att montera - skruva upp bärlisten på väggen, häng upp hängskenor och haka fast konsolerna. Komplettera din förvaringslösning med konsolkroklist och vändbar hylla för ytterliggare förvaring och ordning. Skruv och plugg för montering ingår ej.
Detta ingår
- Bärlist B: 180 vit (1 st)
- Hängskena H: 214 vit (4 st)
- Konsol klick-in D: 40 vit (22 st)
- Konsoltäcklist klick-in D: 40 vänster vit (8 st)
- Konsoltäcklist klick-in D: 40 höger vit (8 st)
- Utdragbar meshback B: 60 D: 40 H: 18 vit (3 st)
- Klädstångshållare vit (3 st)
- Klädstång B: 120 (1 st)
- Klädstångsplugg krom (1 st)
- Trådhylla B: 60 D: 40 vit (9 st)
- Utdragbart skoställ B: 60 D: 40 vit (2 st)
- Täcklist bärlist B: 60 vit (3 st)
- Allkrok vit (1 st)
- Trådkorg stor vit (1 st)
- Bärlist B: 180 vit (1 st)
- Hängskena H: 214 vit (4 st)
- Konsol klick-in D: 40 vit (22 st)
- Konsoltäcklist klick-in D: 40 vänster vit (8 st)
- Konsoltäcklist klick-in D: 40 höger vit (8 st)
- Utdragbar meshback B: 60 D: 40 H: 18 vit (3 st)
- Klädstångshållare vit (3 st)
- Klädstång B: 120 (1 st)
- Klädstångsplugg krom (1 st)
- Trådhylla B: 60 D: 40 vit (9 st)
- Utdragbart skoställ B: 60 D: 40 vit (2 st)
- Täcklist bärlist B: 60 vit (3 st)
- Allkrok vit (1 st)
- Trådkorg stor vit (1 st)
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 451365323 |
| Färg | Vit |
| Djup | 470 mm |
| Höjd | 2140 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 200230 |
| Serie | Ready Solution |
| Produkttyp | Hallösning |
| Användningsområde | Klädförvaring |
| Bredd | 1855 mm |
| Modell | Klick-In System D: 40 |
| EAN-nr | 7315492002306 |
