Hylla Elfa Décor 40 VitB: 450 mm
502 kr
Vald variant
Bredd:
450 mm

Décor 40 Vit
B: 450 mm
502 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hyllplan med slät yta och exklusiv design. Klickas på plats mellan två klick-in konsoler av passande djup, inga verktyg behövs. Finns i olika mått.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Hyllplan med slät yta och exklusiv design. Klickas på plats mellan två klick-in konsoler av passande djup, inga verktyg behövs. Finns i olika mått.
Egenskaper
Hyllplan med slät yta och exklusiv design. Klickas på plats mellan två klick-in konsoler av passande djup, inga verktyg behövs. Finns i olika mått.
Hyllplan med slät yta och exklusiv design. Klickas på plats mellan två klick-in konsoler av passande djup, inga verktyg behövs. Finns i olika mått.
Dokument
Recensioner
Elias JVerifierad köpare
för 2 år sedanStabil och användbar i många olika situationer. Också bra att den är i metall - vilket gjort att jag kan fästa ex lampor och krokar med magneter på undersidan av hyllan.
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 451016161 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 607615 |
| Bredd | 450 mm |
| Färg | Vit |
| Djup | 437 mm |
| Djup Modulmått | 40 cm |
| Fungerar till | Konsoler |
| Höjd | 32 mm |
| Material | Trä |
| Modell | Klick-In System |
| Serie | Decor |
| Användningsområde | Klädförvaring |
| EAN-nr | 7315496076150 |

