Hylla ElfaBxDxH 1800x500x19 mm, Vit
Rek. pris 656 kr
478 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit
Djup:
500 mm
Bredd:
1800 mm

Hylla Elfa
BxDxH 1800x500x19 mm, Vit
478 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Förbättra din förvaring med vårt hyllplan melamin. Har en slät melaminyta med en fin struktur, perfekt för bokhyllor. Monteras säkert på konsol för hyllplan. Fäst med antingen ett stift för hyllplan eller en konsolskruv. Kan kapas till önskad bredd. Melaminhylla med en slät yta och fin textur.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Förbättra din förvaring med vårt hyllplan melamin. Har en slät melaminyta med en fin struktur, perfekt för bokhyllor. Monteras säkert på konsol för hyllplan. Fäst med antingen ett stift för hyllplan eller en konsolskruv. Kan kapas till önskad bredd. Melaminhylla med en slät yta och fin textur.
Egenskaper
- Fäst säkert på en konsol för hyllplan med stift för hyllplan eller konsolskruv hyllplan.
- Kan kapas till önskad bredd.
- Fäst säkert på en konsol för hyllplan med stift för hyllplan eller konsolskruv hyllplan.
- Kan kapas till önskad bredd.
Dokument
Recensioner
Alexander KVerifierad köpare
för 2 år sedanVäldigt känslig för stöttar i kanterna. Fick dessutom flera skadade produkter på grund av dålig tidigare hantering på lager och dålig emballage.
Goran IVerifierad köpare
för 2 år sedanFint produkt beställning snabbt och smidigt, rekommenderar.
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 45163841 |
| Färg | Vit |
| Djup | 500 mm |
| Djup Modulmått | 50 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 431210 |
| Bredd | 1800 mm |
| Passar till | Konsoler |
| Höjd | 19 mm |
| Modell | Hyllsystem |
| Serie | Classic |
| Användningsområde | Hobby och Hemmakontor |
| EAN-nr | 7315494312106 |



