Hyllsystem Elfa Kit Plugg-inVit
Rek. pris 1 018 kr
649 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit

Kit Plugg-in
Vit
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa en bokhylla med lätthet med hjälp av vår hyllsystem kit plugg-in lösning, komplett med väggskenor, konsoler, pluggar och förmonterade melaminhyllplan. Den patenterade plugg-in teknologin och hålmönstret i väggskenorna gör installationen enkel. Detaljerade steg-för-steg monteringsinstruktioner ingår i kittet. Idealisk för att skapa en vacker och funktionell bokhylla med tre hyllplan.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Skapa en bokhylla med lätthet med hjälp av vår hyllsystem kit plugg-in lösning, komplett med väggskenor, konsoler, pluggar och förmonterade melaminhyllplan. Den patenterade plugg-in teknologin och hålmönstret i väggskenorna gör installationen enkel. Detaljerade steg-för-steg monteringsinstruktioner ingår i kittet. Idealisk för att skapa en vacker och funktionell bokhylla med tre hyllplan.
Egenskaper
- Enkel installation med enkla plug-in-komponenter.
- Inkluderar alla nödvändiga komponenter för montering.
- Enkel installation med enkla plug-in-komponenter.
- Inkluderar alla nödvändiga komponenter för montering.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 451347449 |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens Art.Nr. | 440010 |
| Djup | 255 mm |
| Höjd | 62 mm |
| Bredd | 795 mm |
| Djup Modulmått | <25 cm |
| Material | Stål/Melamin |
| Modell | Hyllsystem |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Hyllsystem |
| Användningsområde | Hobby och Hemmakontor |
| EAN-nr | 7315494400100 |


