Kabelbox Elfa Décor+ för Belysning B: 60Färg: Matt Vit
Rek. pris 344 kr/frp
240 kr/frp
Se priset!
Vald variant
Färg:
Matt Vit

Décor+ för Belysning B: 60
Färg: Matt Vit
240 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Förbättra ordningen på din arbetsyta med vår belysningskabelbox. Döljer strömkablar och monteras enkelt mellan Garage+/Décor+ hängskenor. Finns tillgänglig i olika bredder.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Förbättra ordningen på din arbetsyta med vår belysningskabelbox. Döljer strömkablar och monteras enkelt mellan Garage+/Décor+ hängskenor. Finns tillgänglig i olika bredder.
Specifikationer
- Förhöjer ordningen på din arbetsyta
- Döljer belysningskablar på ett snyggt sätt
- Enkel montering mellan hängskenor
- Observera att artiklar från Décor+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic eller gamla Décor från Elfa
- Förhöjer ordningen på din arbetsyta
- Döljer belysningskablar på ett snyggt sätt
- Enkel montering mellan hängskenor
- Observera att artiklar från Décor+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic eller gamla Décor från Elfa
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 623550 |
| Färg | Matt Vit |
| Kollektion | Decor+ |
| Bredd | 598 mm |
| Höjd | 32 mm |
| Djup | 76 mm |
| Bredd Nischmått | 60 cm |
| Produkttyp | Kabelbox |
| Material | Plast |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Serie | Decor+ by Elfa |
| EAN-nr | 7315496235502 |

