Klädstång Beslag Design
fr.45 kr
fr.36 krFrån 18 %Kampanj38 tim kvar!
Välj variant

Klädstång Beslag Design
36 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Gör din garderob komplett med vår stilrena klädstång, tillgänglig i flera olika längder. Den mörkgrå färgen ger en modern touch till din garderobsinredning. Perfekt för att skapa ordning och reda bland dina kläder.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Gör din garderob komplett med vår stilrena klädstång, tillgänglig i flera olika längder. Den mörkgrå färgen ger en modern touch till din garderobsinredning. Perfekt för att skapa ordning och reda bland dina kläder.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Mörkgrå |
| Höjd | 15 mm |
| Typ | Klädstång |
| Material | Aluminium |
| Djup | 30 mm |
| Låsbar | Nej |
| Längd | 358, 458, 558, 758, 958 mm |

