Klädstångsfäste Lundbergs Wide Stativ Vit 2-Pack
129 kr/frp
Se priset!

Wide Stativ Vit 2-Pack
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Klädstångsfäste Wide Stativ Vit 2-Pack från Lundbergs är ett fäste för att montera klädstång mellan två backstativ. Säljs parvis.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Klädstångsfäste Wide Stativ Vit 2-Pack från Lundbergs är ett fäste för att montera klädstång mellan två backstativ. Säljs parvis.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 72086 |
| Färg | Vit |
| Djup | 20 mm |
| Passar till | Backsystem |
| Höjd | 115 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Antal | 2 st/frp |
| Typ | Klädstångshållare |
| Bredd | 90 mm |
| EAN-nr | 7392118720868 |


