Klädstångshållare Lundbergs WideVit
59 kr
Se priset!

Wide
Vit
59 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Klädstångshållare Wide från Lundbergs är en hållare för klädstång som monteras på konsolerna från 320 mm och uppåt där ett spår på undersidan finns. Skruv medföljer.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Klädstångshållare Wide från Lundbergs är en hållare för klädstång som monteras på konsolerna från 320 mm och uppåt där ett spår på undersidan finns. Skruv medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 72212 |
| Färg | Vit |
| Djup | 35 mm |
| Passar till | Hyllsystem |
| Höjd | 62 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Klädstångshållare |
| Bredd | 35 mm |
| EAN-nr | 7392118722121 |

