Knopp Elfa Décor SlätFärg: Mässing
58 kr/frp
41 kr/frpSpara 29 %Kampanj

Décor Slät
Färg: Mässing
41 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knoppar avsedda för montering på Décor lådfronter. Skruv för montering ingår. Finns i olika utföranden.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Knoppar avsedda för montering på Décor lådfronter. Skruv för montering ingår. Finns i olika utföranden.
Specifikationer
- Stilfull design
- Enkel att montera på Décor+ lådfront
- Finns i olika utföranden
- Observera att artiklar från Décor+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic eller gamla Décor från Elfa
- Stilfull design
- Enkel att montera på Décor+ lådfront
- Finns i olika utföranden
- Observera att artiklar från Décor+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic eller gamla Décor från Elfa
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 611470 |
| Fungerar till | Lådfront |
| Produkttyp | Knopp |
| Material | Mässing |
| Modell | Klick-In System |
| Användningsområde | Klädförvaring |
| Kollektion | Decor+ |
| Tillverkarens Art.Nr. | 611470 |
| Serie | Decor+ by Elfa |
| Färg | Mässing |
| Höjd | 20 mm |
| Bredd | 110 mm |
| Djup | 60 mm |
| EAN-nr | 7315496114708 |
