Konsol Lundbergs Carl EkBxHxD 30x200x140 mm
Rek. pris 189 kr/st
Lägsta totalpris 536:-
134 kr/stSe priset!
Vald variant
Bredd:
30 mm
Höjd:
200 mm

Carl Ek
BxHxD 30x200x140 mm
4 st / 536 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Konsol i obehandlad Ek med förborrade hål och nyckelhålbeslag, samt anpassad till Lundbergs fönsterbänkar och hobbyskivor.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Konsol i obehandlad Ek med förborrade hål och nyckelhålbeslag, samt anpassad till Lundbergs fönsterbänkar och hobbyskivor.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 12147 |
| Djup | 140 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Bredd | 30 mm |
| Färg | Obehandlad Ek |
| Material | Ek |
| Serie | Carl |
| Typ | Konsol |
| EAN-nr | 7392118121474 |

