Konsol Lundbergs Erik Ek
Rek. pris 129 kr/st
Lägsta totalpris 360:-
fr.90 kr/stSe priset!
Välj variant

Erik Ek
4 st / 360 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Konsol i obehandlad ek med förborrade hål och nyckelhålbeslag, samt anpassad till Lundbergs fönsterbänkar och hobbyskivor.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Konsol i obehandlad ek med förborrade hål och nyckelhålbeslag, samt anpassad till Lundbergs fönsterbänkar och hobbyskivor.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Produkttyp | Konsol |
| Material | Ek |
| Serie | Erik |
| Färg | Obehandlad Ek |
| Bredd | 20 mm |
| Höjd | 150, 180, 240 mm |
| Djup | 150, 180, 240 mm |
